Прикрасьте термокружки логотипом компанії

Який сувенір піднести друзям, колегам, знайомим? Критерії вибору можуть бути різними, але головні з них - практичність і привабливий нетривіальний вигляд. Віддайте перевагу корисним подарункам з цікавим дизайном. Відмінна ідея - термокружка з логотипом.

Якою може бути термокружка?

В асортименті інтернет-магазину Декс Груп представлені моделі чашок з термостінками з різного матеріалу, що відрізняються кольором, формою, обсягом, функціональними особливостями. Зразки позицій для нанесення зображення розміщені в нашому каталозі. Вибирайте найбільш відповідний вашим вимогам варіант і замовляйте нанесення принта на нього.

Властивість термокружки утримувати температуру напою дозволяють використовувати такий посуд для гарячих і холодних рідин. У нашому маркеті ви знайдете вироби для кави, чаю, води, соків. Термос з написом - це відмінна ідея для подарунка шанувальникам здорового способу життя, школярам і студентам, молодим мамам, співробітникам офісів, любителям подорожей і відпочинку на природі. Такі чашки не стануть причиною опіку рук, адже температура напою не передається на зовнішні стінки. Вони надовго збережуть ваш кави гарячим, а воду - прохолодною, рятуючи від холоду в прохолодні дні і від спеки спекотним літом. Ми вибрали тільки найкращі позиції для розміщення на них логотипів. Наші брендовані термокружки відповідають міжнародним вимогам, виконані з безпечних для людини матеріалів, надійні і довговічні.

У нашому каталозі ви знайдете:

  • вироби яскравих відтінків, що привертають увагу і викликають інтерес оточуючих;
  • термокружки з ручкою і без неї;
  • варіанти з металу і пластика;
  • посуд різного об'єму, з різною фактурою поверхні.

Замовити термокружку з незвичайним принтом легко. Виберіть вподобаний дизайн і зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення заявки. Якою може бути картинка? Будь-якою! Логотип бренду, назва компанії, емблема - термокружка з гравіюванням доступна в інтернет-магазині Києва в будь-якому необхідному вам дизайні.

Головна відмінна риса всієї нашої продукції - висока якість нанесеного логотипу. Такі картинки зберігають свій первісний вигляд тривалий час, не втрачають яскравості під дією високих температур, стійкі до стирання і появи подряпин. Гарантія якості і міцності - це важливе доповнення, яким володіють всі брендовані термокружки з нанесенням логотипу, виготовлені нами на замовлення.

Друк на термочашках

Друк на термочашках

Термочашка з логотипом - практичний і корисний презент для колег, потенційних і реальних партнерів, співробітників, друзів. Цей аксесуар актуальний в будь-яку пору року, добре зберігає температуру гарячих і прохолодних напоїв, виглядає стильно і неодмінно стане однією з найбільш використовуваних власником речей. Великий вибір термопосуду під нанесення лого представлено в каталозі Декс Груп - вибирайте будь-яку чашку відповідно до своїх уподобань.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ВИДЕО ОБЗОРЫ