Парасольки з логотипом - позитивний рекламне посилання при будь-якій погоді!

Парасольки з нанесенням фірмової символіки - вдале рішення для популяризації товарів і послуг. Сьогодні жителів великих міст складно здивувати і мотивувати на здійснення покупок і замовлення тих чи інших послуг друкованої промо продукцією, в той час як нанесення логотипу на парасольку - реклама, яка ще не набила оскому у споживачів і, відповідно, дозволить отримати найкращий результат від рекламної кампанії .

Послуга друк на парасольках в Києві набуває все більшої популярності як серед великих організацій, так і серед фірм, які не так давно вийшли на український ринок і бажають заявити про себе. Складні парасолі з логотипом - відмінний подарунок для людей різної статі, віку, статусу. Навряд чи у когось виникне думка відмовитися від такого практичного і приємного презенту.

Парасольки з нанесенням фірмової символіки - знак уваги і довгострокова реклама!

У природи немає поганої погоди ... ці рядки з популярної пісні минулих років можна з посмішкою згадати, прогулюючись вулицями міста з яскравим і стильнию парасолькою. Чому б не подарувати своїм співробітникам, партнерам, клієнтам крапельку позитиву, приправлену ненав'язливим рекламним посилом?

Ось лише деякі вдалі варіанти використання складних парасольок з логотипом:

  • Дуже часто, квапливо збираючись на роботу, співробітники великих офісів і невеликих фірм забувають про таку важливу аксесуар, як парасолька. Адже дощі в нашій кліматичній зоні - явище досить часте і слабо передбачуване. Керівництво фірми може подбати про своїх співробітників, презентувавши їм якісні та надійні парасольки. Не зайвим буде організувати в офісі місце для їх зберігання.
  • Для власників готелів і ресторанів парасолі з логотипом - відмінний варіант залучення клієнтів і демонстрації високого рівня сервісу. Коли на вулиці жахлива погода, подолання якихось десятка метрів до входу у вестибюль готелю можуть зіпсувати настрій і зачіску. Інша справа, якщо постояльців або клієнтів закладу зустрічає попереджувальний портьє з парасолькою.
  • До важливого корпоративного заходу залишилися лічені дні, а у вас до сих пір не було ідеї як заохотити відзначилися співробітників? Чому б не презентувати їм корисний і потрібний подарунок - парасолька-тростина з логотипом. Тим більше що фахівці компанії Deks Group готові виконати замовлення на брендування парасольок в термін від 3 робочих днів! Такий корпоративний подарунок по достоїнству оцінять і запрошені гості.
  • Парасолька (звичайно за умови що вона виготовлена з якісних матеріалів) - куди більш вагомий і значущий презент, ніж, наприклад, ручка або щоденник. Тому якщо ви бажаєте надати людині щирий і ненав'язливий знак уваги, при цьому не забуваючи про рекламу підприємства, краще зупинитися саме на парасольці з логотипом, здатному захистити обдаровуваного від примх погоди.

Друк на парасольках в Києві - актуальна послуга для вашого бізнесу!

Компанія Deks Group - надійний і обов'язковий постачальник рекламно-сувенірної продукції. Нанесення корпоративних логотипів на парасольку - популярна серед наших клієнтів послуга, яку ми пропонуємо на максимально вигідних умовах. Щоб отримати детальну інформацію про актуальні пропозиції і бонуси для клієнтів нашого інтернет-магазину, скористайтеся зручною формою замовлення на сайті або зв'яжіться по телефону з нашими компетентними менеджерами.

Наші технологи досконало освоїли прогресивну і економічну методику нанесення логотипів і рекламних слоганів - шовкотрафарет. Висока якість друку дозволяє забезпечити відмінну стійкість зображення Вашої фірмової символіки якій не зашкодить навіть найсильніший дощ!

Друк на парасольках

Друк на парасольках

Парасолька з логотипом здатна не тільки вберегти від промокання під час дощу, але і послужити носієм власної реклами. Друк на парасольках виконується спеціальними вологостійкими фарбами, тому зображення збережеться на тканини при будь-якій інтенсивності опадів. Розмір і колір напису вибирається клієнтом особисто. Друк на парасольках проводиться за сучасною технологією, що дозволяє швидко і якісно наносити малюнок на аксесуари будь-яким тиражем. Клієнт вибирає параметри для виготовлення, визначаючись з дизайном і кольоровою палітрою і незабаром замовлення готове.

 

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7

ВИДЕО ОБЗОРЫ