Незважаючи на появу інноваційних технологій, канцелярські товари завжди будуть актуальні і затребувані. Ручку можна вважати і зовсім незамінним предметом, адже вона необхідна практично в будь-якій ситуації. Її можна піднести як сувенір, представити у вигляді рекламної продукції.

Ручки під нанесення логотипу

Якщо потрібен оригінальний сувенір або дієва реклама, тоді ручки з логотипом - це те, що вам потрібно. Невисока ціна, доступність, презентабельність і актуальність - все це поєднує в собі саме цей канцелярський предмет.

Якщо шукайте ручки з логотипом у Києві, зверніть увагу на компанію Deksgroup. Тут ви знайдете не тільки великий вибір товарів за доступною ціною, також існує можливість якісно нанести напис за допомогою сучасних методів і обладнання.

Придбати ручки з логотипом в Києві зараз не складає особливих труднощів, але все ж до вибору компанії необхідно підходити ретельно і зі усією відповідальністю. Компанія «Декс Груп» пропонує великий асортимент кулькових ручок - пластмасові, металеві, з комбінованих матеріалів. Логотипи наносяться за допомогою тамподруку або лазера. Зображення і метод нанесення вибирається разом з клієнтом, при цьому враховуються всі його побажання та вимоги.

Ручки під нанесення

Кожен клієнт тут зможе вибрати ручки під нанесення, які будуть максимально відповідати побажанням. Вибирайте колір, матеріал виготовлення. Шаблони зображень і логотипів ви зможете подивитися в каталозі або розробити власний.

Вибирайте ручки під нанесення логотипу в залежності від потреб. Якщо має бути проведення рекламної акції, то для цієї мети відмінно підійдуть прості пластмасові ручки, якщо ж плануєте зробити презент керівництву або працівникам, то вибирайте більш презентабельний варіант, який зможе підкреслити статус і соціальний стан.

Ручки під логотип

Окрему увагу приділіть кольором товару. Ручки під логотип повинні максимально відповідати діяльності компанії, збігатися з основним корпоративним кольором. Не турбуйтеся, на сайті компанії ви знайдете велику різноманітність кольорів, тому проблеми вибору не буде.

Якщо вибираєте ручку під лого, то саме в компанії «Декс Груп» ви без проблем зможете знайти все необхідне. Низькі ціни, висока якість, зручні і комфортні умови співпраці - ось основні плюси нашої компанії.

Ідеальний подарунок, сувенір і рекламна продукція - все це можна з упевненістю сказати про ручки під логотип. Такими канцелярським приладдям ми будемо користуватися завжди, вони ніколи не вийдуть з ужитку, тому важливо підібрати якісний і надійний товар!

Ручки під нанесення логотипу

Ручки під нанесення логотипу

Ручки з'явились в нашому розпорядженні, прийшовши на зміну пір'яним ручкам, які, в свою чергу, прийшли на зміну пташиному перу. Це був досить довгий еволюційний процес, що тривав не один десяток років, але приніс свій довгоочікуваний результат. Та ще й який! Зараз в світі просто неможливо відшукати сучасну людину, яка не знає що таке кулькова ручка. З'явилася її більш вдосконалена сестра - ручка автоматична. Ці авторучки з великою радістю зустріли споживачі, оскільки такий нескладний механізм зробив їх зручніше, особливо в транспортуванні. Визначитися з вибором, підібрати необхідний товар і розрахувати нанесення логотипу Вам допоможуть наші менеджери.

Показати ще 12 товарів

ВИДЕО ОБЗОРЫ