Принт на футболці і футболки з логотипом

Якщо потрібен друк на футболках, компанія Deksgroup поспішає вам запропонувати свої послуги. Нанесення написів і зображень на виріб виконується за допомогою сучасного обладнання, при цьому використовуються фарби і матеріали високої якості. Ви можете бути впевнені, що зображення на виробі збережеться на тривалий час і навіть після прання не втратить своєї яскравості.

Для проведення рекламних акцій футболки з логотипом можуть стати відмінною формою для промоутерів або послужать сувенірною продукцією. На одяг можна нанести абсолютно будь-яке зображення або напис, яка послужить чудовою рекламою та допоможе вам поширити необхідну інформацію про вашу компанію або товар.

Якщо хочете піднести недорогий, але в той же час незабутній подарунок, тоді замовте в нашій компанії друк на футболці. Це може бути ім'я, смішна напис або вітальні рядки, все залежить від ваших побажань і фантазії.

Футболки під нанесення логотипу та друк на кепках

У нас ви можете вибрати будь-які футболки під нанесення логотипу - різні розміри, великий вибір кольорів. Якщо, наприклад, вибираєте продукцію для реклами, то вибирайте і відповідне колірне рішення - дуже добре, якщо воно буде збігатися з основним кольором компанії.

Бейсболки - прекрасний варіант завершення образу або доповнення до уніформи. Якщо потрібен друк на кепках, то дану послугу ви також можете замовити у нас. Головні убори з нанесеним зображенням стануть і хорошою рекламною продукцією, адже коштують вони недорого. Практично жодна людина не обходиться без подібного головного убору, особливо в жарку пору року, тому дана категорія товару є особливо затребуваною.

Якщо говорити про методи нанесення зображення, то друк на кепках виконується за допомогою термотрансферного переносу. Такий метод дозволяє нанести якісне і деталізоване зображення навіть на маленьку поверхню.

Якщо хочете отримати унікальний і оригінальний головний убір, друк на бейсболках стане відмінним варіантом. Будь-яке зображення або напис, логотип, герб компанії - все що забажаєте, для нашої компанії немає нічого неможливого!

Кепка може стати гарним сувеніром або невеликим презентом. Виконаний друк на бейсболці збережеться на довгий час і буде нагадувати власнику про те, хто її подарував.

Шукайте де придбати кепки з логотипом? Звертайтеся в компанію Deksgroup і ви обов'язково знайдете підходящі варіанти. Відмінна якість поєднується з доступними цінами, багато покупців вже реально оцінили переваги співпраці з нашою компанією.

Таким кепкам з логотипом легко знайти застосування, адже це потрібний і затребуваний товар. Реклама, просування компанії, доповнення до уніформи або просто захист від сонця - і це далеко не повний перелік можливого використання бейсболок з нанесеним зображенням.

Купуйте футболки та бейсболки з логотипом за реальними і доступними цінами в компанії Deksgroup і ви обов'язково залишитеся задоволені результатом.

Компанія рада запропонувати своїм клієнтам не тільки бейсболки з логотипами, а й футболки всіх розмірів, канцелярську продукцію та інші аксесуари необхідні в звичайному повсякденному житті!

Друк на футболках

Друк на футболках

Друк на футболках - невід'ємний елемент будь-якої промо-акції, фірмової уніформи або просто гарний подарунок друзям. До методів, якими можна прикрасити футболки на замовлення, належать: повнокольоровий друк, шовкотрафаретний друк, термотрансфер і інші. Завдяки даним технологіям, зображення на тканині стійке до вологи і прямих сонячних променів, тому, з часом, не вицвітає. 

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

ВИДЕО ОБЗОРЫ