Друк на сумках: створіть модний аксесуар

Сьогодні в тренді - здоровий спосіб життя і турбота про навколишнє середовище. Красиві, стильні еко сумки прийшли на зміну поліетиленовим пакетам і все частіше зустрічаються в супермаркетах. Такий аксесуар дозволяє знизити кількість відходів, що забруднюють планету і, до того ж, виглядає дуже модно. Привертають увагу сумки з логотипами, прикрашені написами і принтами. Вони беруть безпосередню участь в створенні образу володаря і можуть стати яскравою деталлю будь-якого гардероба.

Виготовлення екосумок з логотипом на замовлення

Яку екоторбу вибрати для відвідування магазину? Головні критерії вибору - достатня місткість, красивий колір, зручні і міцні ручки. У складі використовуваної при пошитті аксесуара тканини повинні бути тільки натуральні волокна. Друк на еко сумках проводиться в Києві з допомогою нетоксичних барвників, завдяки чому ще більше знижується ризик нанесення шкоди природі.

Вибір картинки, що прикрашає сумку, може зайняти чимало часу. Спростіть собі завдання - замовте нанесення принта на вподобану модель самостійно. Вироби з індивідуальним дизайном неодмінно стануть найулюбленішими і затребуваними. До того ж, це відмінний варіант подарунка.

Переваги екопродукції незаперечні

Переваги тканинних пакетів з логотипом, виготовлених на замовлення, обумовлені підходом виробників до створення цього важливого господарського аксесуара. Еко сумки:

 • безпечні для навколишнього середовища;
 • довговічні і стійкі до зносу;
 • доповнені міцними ручками;
 • представлені в асортименті кольорів, розмірів і форм;
 • служити елементом повсякденного способу, а не тільки використовуватися для походу в магазин.

Період розпаду натуральних волокон досить короткий. Навіть після завершення терміну служби сумка не заподіє шкоди природі, на відміну від поліетилену та інших синтетичних матеріалів. Носити практичні, красиві, безпечні речі - модно. А стати їх власником - легко!

Різноманітність екосумок в онлайн доступі

У каталозі інтернет-магазину Декс Груп представлений великий вибір господарських сумок з еко матеріалів. Ми надаємо послугу нанесення логотипа на сумки різного кольору і форми. Вибирайте відповідну за параметрами і зовнішнім виглядом основу і сподобався принт. Ми втілимо вашу ідею в реальність!

В асортименті продукції маркету сумки:

 • великої та маленької місткості;
 • для покупок, пляжні, органайзери для авто;
 • компактні, складні;
 • різних забарвлень, з декором і без нього.

Нанесіть на сумку малюнок або напис. Це може бути принт з різною тематикою, у вигляді літерного або графічного зображення, фото, емблеми. Так ви самостійно створите стильний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність і смак.

Екосумки з логотипом — достойна альтернатива пластиковому пакету

Наша планета — це наш дім, а про свій дім потрібно піклуватися. Коли люди починають усвідомлювати цю забуту істину, вибір між пластиковими пакетами та екосумками з логотипом стає більш очевидним. 

Екосумки не просто бережуть наше довкілля, але й допомагають у формуванні позитивного іміджу компанії. Вони виготовлені з природних матеріалів, які з легкістю переробляються та мінімізують шкоду для природи. Завдяки довговічності таких сумок потреба в їх постійній заміні зникає, що автоматично знижує кількість відходів. 

Вибравши екосумки з логотипом, ви не лише вносите вклад у збереження планети, але й отримуєте потужний інструмент для підвищення впізнаваності вашого бренду.

 

Де замовити екосумки з логотипом швидко та якісно

Якщо вам потрібен унікальний спосіб підкреслити екологічність вашого бренду та діяльності вашої організації, Декс Груп готова запропонувати ідеальне рішення — екосумки з логотипом (також радимо звернути увагу на екоблокноти). Декс Груп допоможе вашому бренду стати яскравішим і більш впізнаваним завдяки стильним та екологічним рішенням, адже якість продукції є для нас найвищим пріоритетом.

 

Переваги промо сумок з логотипом від Декс Груп

Промо сумки з лого від Декс Груп — це ефективний інструмент для підвищення впізнаваності вашого бренду та лояльності серед потенційних та існуючих клієнтів. Розглянемо кілька ключових переваг, які ви отримаєте від співпраці з нами:

 • Індивідуальний підхід. Кожен клієнт унікальний, і ми це розуміємо. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і ретельно працюємо над тим, щоб врахувати всі ваші побажання та потреби.
 • Висока якість. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасне обладнання для виготовлення та нанесення логотипа на господарські сумки, рюкзаки, валізи тощо
 • Доступні ціни. Ми прагнемо зробити наші продукти доступними, тому пропонуємо вигідну вартість на товари з нашого каталогу без жодних компромісів з якістю.
 • Професійна підтримка. Наша команда завжди готова допомогти вам на кожному етапі процесу — від вибору дизайну до доставки готового замовлення.
 • Доставка в Київ та інші міста України. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ми забезпечимо швидку та надійну доставку вашого замовлення.

Ми прагнемо допомагати бізнесу рости та розвиватися, надаючи можливість купити високоякісну продукцію.

 

Друк на ЕКО сумках

Друк на ЕКО сумках

Господарські сумки з логотипом - економічно вигідний вибір. По-перше, такий аксесуар допомагає захистити природу від забруднення поліетиленом. До того ж, слугує для просування бренду. Для друку на сумках для покупок ми використовуємо якісні, довговічні матеріали і сучасні технології - шовкотрафарет, термодрук, вишивку. Нанести на тканину можна будь-який малюнок - від рекламної емблеми до фото. Під друк на господарських сумках ми пропонуємо вибрати один з варіантів товару, представленого на сайті. Це - модні яскраві еко-сумки різної місткості і форми.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5

ВИДЕО ОБЗОРЫ