Друк на сумках: створіть модний аксесуар

Сьогодні в тренді - здоровий спосіб життя і турбота про навколишнє середовище. Красиві, стильні еко сумки прийшли на зміну поліетиленовим пакетам і все частіше зустрічаються в супермаркетах. Такий аксесуар дозволяє знизити кількість відходів, що забруднюють планету і, до того ж, виглядає дуже модно. Привертають увагу сумки з логотипами, прикрашені написами і принтами. Вони беруть безпосередню участь в створенні образу володаря і можуть стати яскравою деталлю будь-якого гардероба.

Виготовлення еко сумок з логотипом на замовлення

Яку екоторбу вибрати для відвідування магазину? Головні критерії вибору - достатня місткість, красивий колір, зручні і міцні ручки. У складі використовуваної при пошитті аксесуара тканини повинні бути тільки натуральні волокна. Друк на еко сумках проводиться в Києві з допомогою нетоксичних барвників, завдяки чому ще більше знижується ризик нанесення шкоди природі.

Вибір картинки, що прикрашає сумку, може зайняти чимало часу. Спростіть собі завдання - замовте нанесення принта на вподобану модель самостійно. Вироби з індивідуальним дизайном неодмінно стануть найулюбленішими і затребуваними. До того ж, це відмінний варіант подарунка.

Переваги еко продукції незаперечні

Переваги тканинних пакетів з логотипом, виготовлених на замовлення, обумовлені підходом виробників до створення цього важливого господарського аксесуара. Еко сумки:

  • безпечні для навколишнього середовища;
  • довговічні і стійкі до зносу;
  • доповнені міцними ручками;
  • представлені в асортименті кольорів, розмірів і форм;
  • служити елементом повсякденного способу, а не тільки використовуватися для походу в магазин.

Період розпаду натуральних волокон досить короткий. Навіть після завершення терміну служби сумка не заподіє шкоди природі, на відміну від поліетилену та інших синтетичних матеріалів. Носити практичні, красиві, безпечні речі - модно. А стати їх власником - легко!

Різноманітність екосумок в онлайн доступі

У каталозі інтернет-магазину Декс Груп представлений великий вибір господарських сумок з еко матеріалів. Ми надаємо послугу нанесення логотипу на сумки різного кольору і форми. Вибирайте відповідну за параметрами і зовнішнім виглядом основу і сподобався принт. Ми втілимо вашу ідею в реальність!

В асортименті продукції маркету сумки:

  • великої та маленької місткості;
  • для покупок, пляжні, органайзери для авто;
  • компактні, складні;
  • різних забарвлень, з декором і без нього.

Нанесіть на сумку малюнок або напис. Це може бути принт з різною тематикою, у вигляді літерного або графічного зображення, фото, емблеми. Так ви самостійно створите стильний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність і смак.

Господарські сумки

Господарські сумки

Господарські сумки з логотипом - економічно вигідний вибір. По-перше, такий аксесуар допомагає захистити природу від забруднення поліетиленом. До того ж, слугує для просування бренду. Для друку на сумках для покупок ми використовуємо якісні, довговічні матеріали і сучасні технології - шовкотрафарет, термодрук, вишивку. Нанести на тканину можна будь-який малюнок - від рекламної емблеми до фото. Під друк на господарських сумках ми пропонуємо вибрати один з варіантів товару, представленого на сайті. Це - модні яскраві еко-сумки різної місткості і форми.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5

ВИДЕО ОБЗОРЫ