Інструменти з логотипом стануть відмінним подарунком

У кожному будинку є необхідні корисні дрібниці, без яких, часом, не обійтися. Викрутки, штопори, мультитули, лінійки - таких помічників чимало. Набори інструментів і окремі позиції користуються великим попитом серед споживачів. Їх купують для власного використання і підносять в якості подарунків. Зробіть подарунок ексклюзивним, скориставшись послугою розміщення логотипів на інструментах.

Які інструменти можна замовити з логотипом?

Нанесення гравіювання на інструмент дозволить створити індивідуальний предмет, призначений для певної людини або команди. Такі предмети можна прикрасити іменним написом, вітальної або пам'ятної фразою, емблемою бренду. У каталозі інтернет-магазину Декс Груп ви знайдете різні типи інструментів, на яких співробітники компанії розмістять обрану вами картинку або буквене позначення.

Що ми пропонуємо? Асортимент продукції досить широкий:

  • інструменти з брендовим логотипом для ремонту;
  • кухонне приладдя;
  • брелоки;
  • мультитули і набори інструментарію;
  • складні лінійки;
  • мультифункціональні комплекти.

Обирайте позиції, відповідні шуканим вами параметрам. Для вас вироби з різного матеріалу, що відрізняються кольором, розміром, набором функцій. Якість кожної позиції забезпечує її міцність і довговічність - це гарантія того, що подарований сувенір прослужить довгі роки. Такий презент сподобається.

Як прикрасити інструменти?

Інструменти з нанесенням на замовлення логотипу виготовляються з міцних і стійких до пошкоджень матеріалів. Прикрасити їх написом або картинкою можна різними способами. Вибір методу (термодрук, гравірування) проводиться в залежності від того, з чого зроблений інструмент.

Друк на інструментах

Друк на інструментах

Як друкувати на інструментах? Ми наносимо зображення на вироби, використовуючи сучасні методи - лазерне гравіювання, тамподрук, шовкотрафарет. Готові товари надовго зберігають привабливий зовнішній вигляд і цілісність зображення. Друк на інструментах може бути виконаний на мультитулах, брелках, викрутках, штопорах, сувенірних наборах, ліхтариках. Такі вироби легко використовувати в якості елемента рекламної кампанії або як недорогий презент друзям. Замовте інструменти з логотипом з доставкою по Україні.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4

ВИДЕО ОБЗОРЫ