Кепки з логотипом на замовлення (кепки з нанесенням, бейсболки з нанесенням зображення): нанесення логотипу на бейсболки

При виготовленні недорогих і якісних головних уборів виробник використовував переважно натуральні матеріали, тому кепку можна використовувати не тільки як сувенірну продукцію, а й регулярно носити її.

Що стосується самого зображення, то воно наноситься за допомогою технології фотодруку. Наші кепки відрізняються яскравими кольорами, які зберігають свою яскравість на тривалий час, адже при виробництві і нанесенні зображення використовуються якісні барвники, які не псуються з плином часу.

Бейсболки в Києві виготовляються з різними логотипами, завдяки сучасній технології на поверхню можна нанести зображення будь-якого характеру та розміру, все залежить лише від побажань клієнта.

У продажу представлені стильні бейсболки для представниць прекрасної статі, а також для чоловіків, є також універсальні моделі. Промо-бейсболки дозволять вам підняти рівень продажів, адже такий яскравий аксесуар, вручений в подарунок клієнтові, стане мотивувати його на подальші покупки, а також спонукати розповісти своїм друзям про вашу фірму.

 

Таким чином, якісні та яскраві головні убори з логотипом - це відмінний спосіб зробити свою компанію більш впізнаваною і популярною. Кепка стане відмінним подарунком для клієнта або колеги по роботі, адже це корисний головний убір, який можна носити в літню погоду.

Друк на кепках та бейсболках

Друк на кепках та бейсболках

Нанесення логотипу на кепку - оригінальний спосіб надати аксесуару унікальності. Незалежно від того, це логотип компанії, або власний малюнок, завжди можна зробити унікальний дизайн кепки на замовлення. Фарби, які ми використовуємо стійкі до будь-якої погоди: дощу, холоду і палючого сонця. Кепка з написом стане вдалим атрибутом фірмової уніформи, або просто подарунком близькій людині. Клієнт особисто вибирає дизайн, розмір і місце розміщення зображення, а також тираж випуску продукції: від декількох десятків, до сотень головних уборів.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7

ВИДЕО ОБЗОРЫ