Футболки поло з логотипом - відмінний вибір для повсякденного способу

Футболки поло - один з найбільш популярних і затребуваних елементів чоловічого гардероба, доречний як в повсякденному житті, так і в якості деталі ділового образу. Виконані в класичному стилі майки, футболки, сорочки з впізнаваною формою комірця та рукавів відрізняються щільністю тканини, прямим кроєм, строгістю форм. Такий одяг пдобається чоловікам і жінкам, вона комфортна і стійка до зносу. Але, в більшості випадків, поло схожі між собою. Відмінність колірної гами і розміру не завжди дають можливість зробити образ яскравим і індивідуальним. На допомогу приходять сорочки і майки поло з модним логотипом - прикрашений малюнком або написом одяг може багато розповісти про характер і звички власника.

Яку футболку поло вибрати під логотип?

Яким можуть бути поло з принтом? Абсолютно різними! Ми використовуємо технології нанесення зображень, що дозволяють прикрасити картинкою будь-який матеріал. При цьому якість друку на футболках поло залишається незмінно високим.

В каталозі Декс Груп ви знайдете різні моделі поло під нанесення логотипу:

  • жіночі та чоловічі варіанти;
  • теніски білого і чорного кольорів;
  • сорочки і футболки яскравих забарвлень;
  • модифікації різних розмірів.

Замовити будь-яку вподобану поло з логотипом легко - виберіть модель та завантажте малюнок, який хочете бачити на одязі. Ми виконаємо замовлення в найкоротші терміни і відправимо готовий виріб у ваше місто.

Друк на футболках поло

Друк на футболках поло

Брендовані футболки-поло стануть модним елементом корпоративного стилю. Виберіть футболки для співробітників за стилем в каталозі інтернет-магазину Декс Груп і замовте нанесення логотипу бренду, або іншої фірмової символіки. Такий одяг - ідеальний вибір на промо-акціях, ділових зустрічах, семінарах, конференціях. Футболки-поло під нанесення логотипу можуть бути різних розмірів і забарвлення. Вони стануть яскравою маркетинговою деталлю образу - одяг з малюнком буде кидатися в очі і неодмінно запам'ятається багатьом відвідувачам заходу.   

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7

ВИДЕО ОБЗОРЫ