Ліхтарик з логотипом: даруєте сувеніри зі змістом

Яким повинен бути подарунок? Головні критерії вибору - практичність, привабливий зовнішній вигляд, доступна ціна. Саме так можна охарактеризувати сувенір у вигляді ліхтарика з логотипом - цієї речі притаманні цікавий дизайн, функціональність, можливість купити за прийнятною вартістю.

Кому подарувати ліхтарик? Цей предмет з легкістю можна назвати універсальним подарунком! Він сподобається чоловікам і жінкам, представникам різних вікових категорій і соціального статусу. Ліхтариками користуються діти, підлітки, пенсіонери, працівники великих компаній і домогосподарки. Що може бути корисніше? Погодьтеся, така рекламно-сувенірна продукція - це кращий вибір для піднесення як близьким друзям, так і колегам по роботі або клієнтам.

Які ліхтарики ми пропонуємо вам купити?

В асортименті продукції інтернет-магазину Декс Груп ви знайдете величезну кількість різновидів практичних сувенірів. Всі ці товари - відмінна можливість висловити своє позитивне ставлення до обдаровуваному, проявити повагу або просто - зробити приємний подарунок. Серед продукції особливе місце займають ліхтарики з фірмовим логотипом, картинкою, написом.

Як вибрати відповідну позицію в каталозі? Все просто:

перейдіть на сторінку категорії;

колір і розмір виробу по фото і опису;

ознайомтеся з характеристиками предмета (тип харчування, батарейки, лампи);

виберіть готову продукцію або замовте нанесення принта на неї.

В якості картинки на ліхтарику може виступати будь-яка символіка, емблеми, назва бренду, компанії, вітальна напис, гумористичні жартівливі фрази, імена, картинки або фото. Ми гарантуємо високу якість отриманого зображення, використовуємо сучасний метод тамподруку і гравіювання для того, щоб нанести на ліхтарик довговічне зображення.

Вирішили зробити презенти колегам або потенційним клієнтам, розширити рекламну кампанію, здивувати друзів? Значить, пора вибирати ліхтарики і прикрашати їх відповідним написом або малюнком. Яким буде принт? Вибір за вами!

Ліхтарики з логотипом

Ліхтарики з логотипом

Використовуйте для залучення цільової аудиторії до діяльності компанії корисні та практичні сувеніри. На промо акціях, презентаціях, бізнес-заходах, семінарах з цією роллю відмінно впораються ліхтарики з корпоративною символікою або логотипом. Такі презенти знадобляться в кожному будинку, а, значить, завжди будуть на увазі. В інтернет-магазині Декс Груп - вибір на будь-який смак.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4

ВИДЕО ОБЗОРЫ