Ручки і олівці - потрібні канцелярські товари в будь-який час. З їх допомогою можна підвищити імідж компанії і поширити потрібну інформацію, варто лише нанести на них напис або логотип.

Купити ручки

Якщо хочете купити ручки, то компанія Deksgroup пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції. Серед товару ви знайдете ручки з абсолютно екологічно чистого матеріалу - переробленого картону. Для фірм, які дбають про чистоту навколишнього середовища, це дійсно найбільш оптимальний і прийнятний варіант.

Еко-ручки

Хочете підвищити свій імідж? Тоді еко-ручки - це те, що вам необхідно. Корпус ручок - це пресований картон, на нього при необхідності можна нанести будь-яке зображення або напис. Такі товари просто ідеально підходять для реклами. Компанія Deksgroup наносить логотипи на канцелярію за допомогою сучасного обладнання з використанням методу тамподруку, який дозволяє чітко перенести будь-яке, навіть найскладніше зображення на корпус ручки.

Для проведення рекламних акцій і презентацій еко-ручки є незамінними, адже коштують вони навіть менше, ніж звичайні. Таку канцелярію ви можете роздати гостям в якості презенту, піднести співробітникам - варіантів багато, але, головне, що такий рекламний хід принесе дійсно високий позитивний ефект.

Якісна еко-ручка - запорука збереження навколишнього середовища і підтримки її чистоти. Для офісу такі товари просто незамінні, адже навіть з появою сучасних технологій ми не перестали користуватися канцелярією.

Нанесення логотипу на ручки

Зараз багато компаній пропонують таку послугу, як нанесення логотипу на ручки.

Співпрацюючи з Deksgroup, ви гарантовано отримуєте:

  • висока якість товару і зображення;
  • доступні ціни;
  • оперативне виконання замовлення;
  • професійний підхід до кожного клієнта.

Якщо проводите конференцію або промо-акцію, то вам обов'язково варто придбати кулькові ручки з логотипом. Піднесіть їх в якості презенту від компанії і ви навіть не помітите з якою швидкістю поширитися потрібна вам інформація серед споживачів.

Якщо потрібні якісні кулькові ручки з логотипом оптом, відразу звертайтеся в компанію Deksgroup. Швидке оформлення замовлення, оперативність в доставці, висока якість - це не всі переваги співпраці.

Компанія пропонує своїм клієнтам великий асортимент - авторучки з логотипом, звичайні кулькові, еко-ручки. Все що побажаєте можна знайти саме тут. Ціна набагато нижча за ринкові, а якість товарів відповідає всім нормам і стандартам.

Замовляйте авторучки з логотипом в Deksgroup - вкладіть невелику суму коштів у просування та рекламу і отримаєте неймовірні результати!

Еко-ручки

Еко-ручки

Підтримайте імідж сучасної компанії, яка піклується про навколишнє середовище. Замовте еко-ручки з нанесенням логотипу - сувенірну продукцію, виконану з матеріалів вторинної переробки. Особливість моделі - корпус, що складається з пресованого картону. Великий вибір кольорів і доступна вартість.

Показати ще 10 товарів
1 2

ВИДЕО ОБЗОРЫ