Друк на пляшках додасть подарунку індивідуальність

Повсюдне захоплення спортом і здоровим способом життя істотно впливає на затребуваність і популярність деяких аксесуарів. Одні з них - спортивні пляшки і фляги. Сьогодні це - відмінний подарунок для людини, яка турбується про власне здоров'я. Зробіть подарунок ще більш цікавим, подаруйте йому індивідуальні риси, приділіть увагу обдарованому. Для цього досить подарувати не просто фляжку, а замовити нанесення принта за допомогою друку на пляшках для води.

Кому сподобається такий подарунок? Не тільки спортсменам-професіоналам. Воду з собою на пробіжку беруть любителі ранкового бігу, вона є обов'язковим супутником любителів велопрогулянок і піших переходів. Без такої пляшки не обійтися під час відпочинку на природі, в машині, в поїзді. Дайте гарну пляшку дитині з собою в школу або на тренування - вона неодмінно приверне увагу і викличе інтерес.

Який малюнок можна нанести на пляшку?

Вибір зображення для перенесення на поверхню пляшки робить наш клієнт. Ми виконаємо будь-які побажання і прикрасимо поверхню аксесуара принтом у вигляді логотипу, емблеми, напису, будь-якої картинки. Таким чином може бути створений самий різний дизайн - від строгого мінімалізму до розкішної розпису.

Що ви знайдете на сторінках каталогу Декс Груп? Обирайте полотно під нанесення малюнка в залежності від уподобань і власних побажань. Це може бути:

  • спортивна пляшка, в подальшому прикрашена картинкою з логотипом;
  • екземпляр у вигляді термоса;
  • яскраві моделі пляшечок;
  • варіанти з трубочками, поїльник, носиками.
  • В асортименті маркету - різні пляшки, серед яких кожен клієнт знайде потрібну позицію.

Відмінна риса всіх представлених на сайті товарів - висока якість виконання як самого корпусу, так і нанесеною гравіювання або принта. До того ж, замовити логотип на пляшці буде недорого. Можливість заощадити, практичний та функціональний подарунок, швидка доставка - вже кілька приводів купити пляшки в Декс Груп. Вибирайте, яку картинку хочете побачити на пляшці ви?

 

Друк на пляшках для пиття

Друк на пляшках для пиття

Просування бренду і реклама продукції - задача, вирішення якої потребує креативного підходу. Використовуйте в якості сувенірів пляшки для пиття з лого - стильні аксесуари, які стануть актуальним подарунком для споживачів з різних соціальних груп. В якості основи під нанесення виберіть пляшки з логотипом компанії відповідного обсягу, кольору, розмірів, форми. У каталозі розміщені позиції, які задовольнять навіть найсміливіші запити і вимоги.

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ВИДЕО ОБЗОРЫ