Технологія текстильного друку DTF(Direct-To-Film) – це процес цифрового друку на спеціальній термотрансферній плівці з подальшим термоперенесенням на будь-які види тканини та інші матеріали. Друк проводиться на рулоні плівки в дзеркальному відображенні спочатку кольоровий шар, потім біла підкладка. Далі шейкер наносить на зображення тонкий шар порошкоподібного клею, який далі плавиться в печі і суха плівка з готовими зображеннями намотується на рулон. Весь процес повністю автоматизований, тому оператору навіть потрібно постійно стежити за процесом, а процесі друку може займатися термопереносом. Зусиль однієї людини достатньо, потрібно лише налаштувати початок роботи та запустити завдання друку.

DTF – немає необхідності робити попередню обробку тканини, порошкоподібний клей зробить цю роботу за вас. Після нагрівання в термопресі м'які чорнила на водній основі переносяться

на одяг за 15 секунд. Трансфер краще всього використовувати на поліефірних та інших не бавовняних тканинах, на яких складно зробити нанесення DTG.

DTG розроблений в основному для друку на бавовняних виробах. DTF ніколи не замінить DTG для друку на бавовні, але це хороша альтернатива.

За допомогою цієї технології можна наносити повнокольорові зображення на різні матеріали:

  • Бавовняні тканини
  • Синтетичні тканини
  • Джинс
  • Шкіра
  • Полотно
  • Флекс
  • Деякі види твердих матеріалів

Друк такого типу відрізняється більшою яскравіст'ю, деталізацією та стійкістю до прання. Зображення на тканині еластичне і не тріскається при розтягуванні. Така технологія відмінно підходить

для нанесення логотипів на вироби з будь-якої тканини. Невисока ціна витратних матеріалів та висока швидкість друку автоматизованого комплексу, а також можливість перенести зображення пізніше, дають безперечні переваги для друку дрібних, середніх і великих тиражів продукції.