Сумки і рюкзаки з логотипом: основи маркетингової політики компанії

Сумки з логотипом - це стильні аксесуари та ознака індивідуальності для володарів. Неповторна продукція дуже високо цінується. Щоб надати виробу унікальності, можна зробити друк на сумках. Можна перенести фотографії, графіку, барвисті малюнки для створення певного образу. Крім цього, такі аксесуари є прекрасним маркетинговим інструментом для компанії, яка бажає заявити про себе. Вироби з логотипом - це ефективна реклама компанії.

Де замовити друк на сумках з логотипом і промо-рюкзаках?

На нашому сайті можна вибрати різноманітні сумки і промо рюкзаки, які будуть частиною рекламної кампанії організації. Сумки і рюкзаки з логотипом певної торгової марки будуть доречні на корпоративних заходах, презентаціях, тренінгах, в якості призу на промо-акції. Зручні сумки з принтом зададуть потрібний тон, святковий настрій, простимулюють покупку, і будуть заявляти про компанію всім перехожим щоразу, коли володар вийде з аксесуаром на вулицю.

Екологічно чиста продукція

Еко-сумки з натуральної бавовни, спанбод з логотипом буде корисна розвиненим підприємствам і маловідомим компаніям Києва. Крім цього, такі сумки зберігають здорове навколишнє середовище, адже зазвичай з ними люди ходять за покупками, ігноруючи шкідливі пакети з супермаркетів. Саме пакети згубні для екології. 

Кольорова гама

Колір та дизайн сумки підбирається в залежності від корпоративної гами компанії-замовника. Клієнт може надати власний логотип з продуманим до дрібниць дизайном, наприклад, в стилі ретро сумок. Або після того, як ви вирішили замовити друк на сумках, можна обговорити з нашим креативним менеджером тонкощі процесу і загальну концепцію вироби.

Спортивний аксесуар

Спортивні сумки, рюкзаки із задоволенням приймають в подарунок клієнти компанії, ділові партнери, співробітники. Одержувачі подарунка не сприймають це як рекламу. Вони просто користуються якісної річчю, носять її, тому, що зручно. Нанесення логотипу на сумки повсякденного характеру дозволяють поширити рекламу про фірму серед найближчого оточення.

Рюкзак для дорослих з логотипом зазвичай вважають за краще люди активні, позитивні, які звикли займатися спортом. Сьогодні цей аксесуар перестав бути шкільним атрибутом. З цими аксесуарами люди ходять на тренування, в тур-походи, їздять в подорожі. Тому реклама на рюкзак - це найпотужніший двигун маркетингу. Адже з рюкзаками люди можуть подорожувати далеко за межі вашого населеного пункту, тим самим поширюючи рекламу все далі і далі. Нанесення друку дає можливість розмістити на ранці контакти (телефон, сайт, е-мейл, скайп).

Сумки для документів та портфелі

Якщо рюкзаки та спорт не додає солідності вашої компанії, або це зовсім не ваш формат, найкраще замовити друк на сумці для документів. Такі портфелі є вірними супутниками ділових переговорів, зустрічей по роботі та важливих нарад. Вироби дарують колегам та діловим партнерам.

Продуктові сумки

Для проведення акцій будуть доречні сумки господарські. Вони комфортні, місткі, екологічні. Більше за обсягом лише сумка холодильник, на яку ми також можемо нанести друк. Такий виріб найчастіше беруть з собою любителі відпочинку на природі.

Промо сумки зі складу - це ефективний маркетинговий прийом, який дозволяє голосно заявити про вашу компанію. Замовити такий виріб можна за найнижчою ціною в Україні. Вартість сумки буде ще нижче, якщо ви будете замовляти великими партіями.

Друк на сумках і валізах Inspirion

Друк на сумках і валізах

Сумки з логотипом служать не тільки зручною стильною поклажею, а й носієм вашої реклами. Наша компанія пропонує печатку на сумки будь-якого розміру і кольору для створення оригінального дизайну. Друк на сумках виглядає сучасно завдяки новій технології, що забезпечує чіткість зображення і високу його якість. Напис не зітреться і не вицвіте згодом. Ескіз і розташування логотипу клієнт може вибрати особисто, або проконсультувавшись з нашим фахівцем. Ми спроможні виконати замовлення будь-якого обсягу в максимально стислий термін.

ВИДЕО ОБЗОРЫ