Шукаєте сувенір? Виберіть гравіювання на ножах

У пошуках сувеніра для близької людини можна провести чимало часу. Але, в більшості випадків, вибір падає на канцелярське приладдя або посуд. І це правильно - такий подарунок практичніше, стане в нагоді в побуті або на роботі, до того ж - його можна прикрасити пам'ятним написом або малюнком. Популярність ножів під нанесення гравіювання незаперечна. Такий товар затребуваний представниками різних вікових категорій, соціального статусу, статі. Невеликі зручні ножики в руках професійних майстрів перетворюються на справжній витвір мистецтва.

Головний критерій вибору подарунка - цікавий дизайн

На що звернути увагу при пошуку ножа, який можна піднести одному як сувенір? Основних характеристик, притаманних гарному виробу, кілька:

  • зовнішній вигляд предмета;
  • можливість розміщення реклами на ножах;
  • практичність і функціональність подарунка.

Але все ж, перше, на що дивиться і покупець сувеніра, і обдарований, це дизайн предмета. Він повинен притягувати погляд, викликати захоплення, бути цікавим і сучасним. У тренді - багатофункціональні варіанти ножів з різними вістрями, невеликі ножі кишенькового типу, мультитули. Вони можуть виглядати як справжній шедевр, можуть бути прикрашені гравіюванням, емблемою, написом, брендовим лого. Ножі з зображенням логотипу - відмінна можливість розповісти про компанію, урізноманітнити рекламний проект. Їх можна використовувати в якості презенту приятелям, друзям, родичам.

Сувенір з ім'ям бренду - хороший подарунок до будь-якого свята

Брендовані сувеніри - хороша можливість висловити свою повагу та ставлення до одержувача подарунка. Прикрасьте ніж написом з назвою компанії. Будьте впевнені, такий подарунок неодмінно сподобається.

Яким може бути гравіювання? Майстер виготовить її відповідно до ваших уподобань - прикрасить лезо клинка або рукоятку, зробить яскравим елементом дизайну або непомітною для сторонніх очей написом. Подарунок з лого бренду запам'ятається надовго. Такі презенти зберігають, ними хваляться перед знайомими, ними пишаються.

Вкладіть в гравіювання глибокий сенс, зробіть її частиною маркетингового просування бренду. Якому зображенню віддати перевагу - вирішувати вам.

Якщо вас цікавить гравірування на ножі, але бентежить висока ціна на такі послуги - не впадайте у відчай. Ми пропонуємо великий вибір сувенірної продукції, в тому числі і ножі, з готовими написами і під нанесення. При цьому, вартість послуг Декс Груп залишається прийнятною та буде вам до вподоби!

Гравіювання на ножах

Гравіювання на ножах

Сувенірні ножі з гравіюванням - відмінна ідея для подарунка друзям, колегам. Звичайно, дарувати бойову або класичну зброю не завжди доречно, а ось невеликий функціональний ножик буде до вподоби кожному чоловікові, та й в якості презенту для жінки буде до місця. Замовте гравіювання на ножах - вироби з міцної сталі надовго збережуть пам'ять про дарувальника і стануть корисною штучкою в будь-яких обставинах - в побуті, на полюванні і риболовлі, в подорожах і турпоходах. Майстер виготовить гравіювання на ваше замовлення, завдасть на лезо або рукоять логотип, емблему, брендовий напис.

ВИДЕО ОБЗОРЫ