Календар: друк, розробка дизайну

Календар - один з невід'ємних атрибутів ділової людини. Але використовуються календарики не тільки в бізнесі для планування зустрічей і грамотної організації роботи. Цей вид продукції актуально купити і для будинку, а також - в якості недорогого практичного сувеніра друзям, колегам, рідним.

Простим обивателям знайома ситуація, коли календарики дають прямо в руки на вулицях і в торгових центрах. Часто така продукція відправляється в сміття навіть без вивчення. Хочете, щоб календар з вашою рекламою привернув увагу і відправився в сумочку? Ви можете це зробити не таким, як інші. Подбайте про якість і стилі продукції.

Виготовлення календарів під замовлення

Які календарі можна замовити - варіанти відрізняє не тільки ціна, але і форма виконання. Для реклами та особистого користування використовують моделі:

  • Перекидні;
  • Настільні «будиночок»;
  • Односторонні;
  • Двосторонні;
  • Квартальні;
  • Кишенькові;
  • Постери;
  • Перекидні «будиночок»;
  • Різних розмірів - міні, міді, максі.

Як бачите, вибір величезний. Який календарик купити краще? Здійснюйте підбір виробів у відповідність з метою покупки і власним смаком.

Календар - ефективний інструмент для просування бренду і рекламних кампаній. На друкованої продукції можна розмістити слоган, торговий знак, логотип компанії. Такі сувеніри підвищують впізнаваність бренду. Це - ємний спосіб привернути широку аудиторію, підвищити імідж компанії, максимально швидко поширити інформацію про неї, знайти нових клієнтів.

Де купити календарі в Києві? Виготовлення поліграфічної продукції - один з напрямків роботи компанії Deksgroup. Ми допоможемо вам представити бренд у вигідному світлі, розповісти про нього великому числу потенційних клієнтів і викликати їхню довіру. Календарі, які радують око і притягують увагу, можна замовити в Deksgroup - в нашій компанії працюють професіонали, які здатні втілити в реальність будь-які ваші ідеї.

Як замовити друк недорогих календарів в Києві

Для замовлення календарів не доведеться здійснювати безлічі дій. Послуга передбачає комплексний підхід до виконання замовлення - роботу дизайнерів зі створення макета, підбір матеріалів, формату вироби, його друк, постдрукарського обробку. Після узгодження дизайну і формату продукції з замовником фахівці - майстри Deksgroup приступлять до виконання роботи, яка буде виконана в найкоротші терміни.

Як замовити друк календарів? Зв'яжіться з менеджером друкарні в телефонному режимі або онлайн. У роботі ми враховуємо всі сучасні вимоги до якісної поліграфічної продукції, а також індивідуальні побажання клієнтів. Замовлення приймаються в будь-якому обсязі - ви можете надрукувати невелику кількість календарів для друзів, партнерів, колег або вибрати виготовлення масової друку для поширення в маркетингових цілях.

Крім календарів ми надаємо послуги друку листівок, буклетів, візитних карток, флаєрів, блокнотів, які також послужать для залучення уваги до бренду. Хочете збільшити кількість брендованої продукції? Замовте нанесення логотипу на ручки, папки, одяг, посуд, електроніку.

Що можна нанести на календар? Дизайн, пропонований нами, включає використання прозорої і білого друку, нанесення рамок, контактних даних, будь-яких написів, картинок, фото. Зробіть свій календар унікальним! Нами організовано доставку в усі міста України.

Друк квартальних календарів:

Сьогодні квартальний варіант календаря можна побачити на всіх столах співробітників в офісі і керівників компаній. Продукція даної категорії може бути будь-якого формату, дизайну, відрізнятися розміром, календарними сітками, розміром і формою рекламного поля, мати один, два, три календарних блоку. При виготовленні календарів використовуються різні підкладки, колірні поєднання, найбільш виграшні варіанти розміщення інформації, які дозволяють привернути увагу максимальної кількості споживачів і зробити календар найбільш зручним і комфортним в експлуатації.

Який квартальний календар можна купити в Києві?

Для друку календаря квартального типу застосовуються різні технології. Такі календарі можуть бути:

· Міні - з постером 29,7 см і заввишки 21 - 24 см, саме формат А4 найчастіше використовується для виробництва таких виробів;

· Міді - мають довжину 340 мм і висоту шапки 21 - 25 см;

· Максі - продукція шириною 38 см і висотою шапки 24 44 см.

В розкладеному вигляді виріб має розміри до 1 м. Це - стандартні габарити настінних квартальних календарів. Найчастіше вони являють собою послідовно з'єднані на пружині постер і 1-3 підкладки з відривними листками (три перекидних календаря або все місяці на одній підкладці). Для виробництва постера використовується щільний картон, самої календарної сітки - папір щільністю 90 гр / м2. Сполучені металевою пружиною три місяці по днях дозволяють комфортно планувати свій час, складаючи розклад справ на весь сезон.

Замовити виготовлення і друк настінних квартальних календарів пропонує компанія Deksgroup. При виробництві використовується метод цифрової або офсетного друку. Постпечатная обробка може включати лакування, тиснення, ламінування, вирубку. В якості картинки на виріб може бути нанесено будь-яке зображення - від популярних принтів до індивідуального дизайну за ескізом замовника.

Ціни на квартальні якісні календарі в Києві

Скільки коштує? Це питання є одним з основних критеріїв підбору друкованої продукції для використання в офісах. Ми пропонуємо купити календарики недорого. при невисоких витратах ви станете володарем лаконічного предмета, що дозволяє легко відстежувати і планувати робочий процес.

Виготовлення квартальних календарів - одна з послуг київської друкарні Deksgroup. Ми віддаємо пріоритет якості виробів, враховуючи побажання клієнтів і сучасні поліграфічні тенденції. Видів календарів може бути багато - вибирайте дизайн і розміри відповідно до власних уподобань. Продукція друкується на якісної крейдованому папері, крім стандартної шапки і календарної сітки виріб на площині календаря можна розмістити додаткові поля під будь-які завдання.

Чи відрізняється ціна квартального вироби від вартості настільного календаря на рік? Розцінки на продукцію залежать від декількох факторів - формату, складності дизайну, використання додаткових полів, обсягу і термінів виконання замовлення. На ціну впливає також кількість пружин для з'єднання блоків.

Такі календарі були завжди затребувані і популярні - вони допомагають організувати робочий процес, підняти імідж компанії. Це - чудовий презент колегам, друзям, партнерам. Зробіть замовлення онлайн або зателефонуйте нам.

Календари

Календари

Календари можно увидеть фактически на любом рабочем месте офисного сотрудника или у руководителя предприятия. Это может быть квартальный календарь, который висит на стене на обозрении каждого, либо личный настольный календарь в котором Ваши коллеги оставляют для себя напоминания или отмечают важные дни. В нашем интернет-магазине представлены популярные модели календарей разных размеров и способов оформления, а наши менеджеры помогут подобрать необходимый товар и оформить заказ.

ВИДЕО ОБЗОРЫ