Нанесення логотипів на запальнички - хороша ідея для подарунка

При виборі презенту для друзів і колег зверніть увагу на корисні дрібниці. Один з найбільш практичних варіантів - запальнички, призначені під нанесення логотипу. Прикрасивши звичайний предмет незвичайним зображенням, написом, емблемою бренду, ви додасте йому індивідуальних рис. Такий подарунок неодмінно сподобається адресату. У нашому каталозі - великий вибір виробів різного дизайну, розміру, форми. Серед цих запальничок ви обов'язково знайдете шуканий сувенір.

Друк на запальничках: замовте іміджевий аксесуар

Відвідуючи курилку під час перекуру, перерви в робочому процесі, відпочинку, здивуєте друзів нестандартним виглядом запальнички. Гравірування на корпусі може бути різною - від назви компанії до привітання, побажань, приколів або зізнань. Такий товар затребуваний керівниками компаній. Невеликі сувеніри працюють на імідж бренду - їх використовують в процесі проведення рекламних акцій, презентацій, дарують колегам і друзям.

Які запальнички використовуються під нанесення логотипу?

В каталозі Декс Груп представлені варіанти запальничок різного кольору, форми, розміру. Корпус може бути виготовлений із пластику, металу. Залежно від матеріалу наші співробітники виберуть найбільш практичний спосіб нанесення принта. Це може бути гравірування або друк на запальничках, замовити яку ви можете в Києві.

Вибирайте предмет в залежності від важливих критеріїв:

  • колір і форма корпусу;
  • матеріал, використаний для виробництва;
  • розмір площі під логотип;
  • спосіб нанесення логотипу.

Якщо у вас виникли сумніви, обговоріть варіанти замовлення з менеджерами маркету. Так ви точно зробить правильний вибір.

Кому знадобиться запальничка з логотипом?

Для чого використовують запальнички? Цей невеликий предмет призначений для підпалювання не тільки сигарет. Запальничка - невід'ємний супутник туристів, мандрівників, з її допомогою можна розпалити вогонь в будь-якому місці і в будь-який час. Тим більше, що вага і розміри аксесуара дозволяють носити його з собою постійно.

Сьогодні запальничка з красивим логотипом - стильний елемент образу сучасної людини. Стандартні предмети є у кожного, а прикрашені стилізованим зображенням - у одиниць.

Нанести картинку або напис на корпус запальнички можна не відвідуючи наш офіс та не приїжджаючи в столицю. Замовте виріб онлайн - якість отриманого принта залишиться високою, а тимчасові витрати будуть істотно скорочені. Нами організовано доставку по всій Україні, всі замовлення виконуються точно в обумовлені терміни. Ви можете вибрати будь-яку кількість однакових запальничок або замовити різні елементи з різним дизайном. Економте час і гроші, отримуйте нестандартні та недорогі подарунки для друзів, наділені індивідуальним характером. Це відмінний вибір презенту на всі випадки життя.

Запальнички з гравіюванням

Запальнички з гравіюванням

Друк на запальничках - хороша ідея для прикраси сувенірної продукції. Використовуйте невеликі модні аксесуари для просування бренду продукції на акціях, маркетингових заходах, семінарах, виставках. Такими промо-сувенірами, як запальничка з логотипом, можна обдаровувати колег і друзів, використовувати їх у будь-яких рекламних кампаніях.

ВИДЕО ОБЗОРЫ